Nordost Red Dawn Speaker Cable

nordost_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
28 390 Kč / set 31 890 Kč / set 35 390 Kč / set od 28 390 Kč / set 23 462,81 Kč bez DPH 26 355,37 Kč bez DPH 29 247,93 Kč bez DPH od 23 462,81 Kč bez DPH
Nordost Red Dawn Speaker Cable
Red Dawn Speaker Cable bananas
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Nordost Red Dawn je nejvyšší stupeň Leif série. V rámci cenově dostupných audio kabelů, řada Red Dawn udělala velký dojem na hudební nadšence po celém světě.
Posluchači se díky konstrukci kabelu mohou těšit jak na jemné nuance, tak i výbušnou dynamiku zachycenou v nahrávce, která by jinak byla ztracena při přenosu.

Reproduktorový kabel Red Dawn, Leif série

Nordost_Red Dawn Speaker Cable

Vlastnosti
Originální reproduktorový kabel Flatline společnosti Nordost představil světu zvuku zcela novou úroveň kvality a jedinečnou výrobní techniku. Ppatentované extrudované kabely FEP s tenkým plochým profilem nejenže vypadají jinak - jejich klamavá jednoduchost je jedinečnou elegantní odpovědí na protichůdné požadavky na nízký odpor, kapacitu a indukčnost, které omezují výkon konvenčnějších konfigurací kabelů. Nyní Red Dawn LS posouvá tyto výhody ještě dál. Dalším snížením dielektrických efektů a také optimalizací fyzických vzdáleností 20 silných 26 AWG postříbřených OFC vodičů s pevným jádrem jsme vytvořili kabel schopný fenomenální přesnosti a detailnosti fáze, rychlosti a dynamického rozsahu. Od nejtiššího a nejjemnějšího tónu až po sílu hřmotného orchestrálního crescenda nebo hnací rockové skladby - reproduktorový kabel Red Dawn LS pokrývá celý rozsah s nenucenou grácií a obratnou kontrolou, takže hudba může svádět, když chce, nebo být divoká, když musí. Red Dawn LS stojí na vrcholu řady Leif a snese srovnání s konkurenčními kabely bez ohledu na cenu. Reproduktorový kabel Red Dawn přináší nejlepší možný výkon reproduktorového kabelu bez použití konstrukce kabelu Micro Mono-Filament/TSC.

Kabely "Made in USA."

Nordost_Red_Dawn_banner

"Když jsem kabely Red Dawn zapojil mezi svůj zesilovač First Watt J2 a reproduktory Zu Druid V, stereofonní zvuková scéna se rozšířila, výšky byly jasnější a střední pásmo znělo přirozeněji než u mých reproduktorových kabelů Zu Libtec. Přestože jsem se při výměně mezi kabely Red Dawn a Libtec nedotkl ovládání hlasitosti svého předzesilovače, hudba se mi zdála s kabely Red Dawn hlasitější, energičtější a živější."
Steve Guttenberg, Cnet

Specifikace
Izolace: Fluorovaný Ethylen Propylen (FEP)
Konstrukce: mechanicky laděná rozteč
Vodiče: 20 x 26 AWG
Materiál: postříbřené 99,9999% pevné jádro z OFC
Kapacitance: 10,0 pF / ft
Indukčnost: 0,155 uH / ft
Rychlost šíření: 95%
Zakončení: Pozlacené vidličky nebo banánky

nordost_logo_s

Společnost Nordost je předním výrobcem hifi audio kabelů a příslušenství v oblasti spotřební elektroniky.
Za poslední tři desetiletí společnost Nordost vyvinula rozsáhlou a komplexní řadu hifi audio řešení. Audio a video kabely, napájecí produkty, zesilovače zvuku a zařízení pro kontrolu rezonance společnosti Nordost způsobily revoluci v poslechu high fidelity. Pouze společnost Nordost dokáže přenést čistou, nezkreslenou realitu živého vystoupení do pohodlí vašeho domácího zvukového systému - bez ohledu na cenovou kategorii systému.

Filozofie špičkové kvality

Náš přístup ke konstrukci kabelů spočívá ve výrobě kabelů s nízkou hmotností, optimální rychlostí přenosu signálu a dokonalým impedančním přizpůsobením. Ve společnosti Nordost si klademe za cíl minimalizovat škodlivou filtraci a zachovat zvukový podpis vašeho zvuku. S kabely Nordost ve svém systému konečně uslyšíte, čeho jsou vaše zvukové komponenty schopny - zanechají ve vás dojem z hudby, nikoli z kabeláže.

  nordost_vynikajici_kvalita  
nordost_30-let   Více než 30 let zkušeností

Společnost Nordost je již více než 30 let uznávaným lídrem v oblasti hifi. V průběhu let jsme vyvinuli technologie, které nás postavily do čela našeho odvětví, dokázali jsme se přizpůsobit a prosperovat na neustále se měnícím trhu a viděli jsme přicházet a odcházet nespočet konkurentů. Nordost má sílu zůstat, kterou jiné značky kabelů postrádají, a stabilitu, které mohou naši zákazníci důvěřovat.
 
Výjimečné řemeslné zpracování

Jako jeden z mála výrobců audiokabelů v hifi průmyslu navrhujeme, konstruujeme a montujeme výrobky přímo v USA, takže máme nad výrobním procesem plnou kontrolu. Jedinečná možnost dohlížet na řemeslné zpracování našich výrobků zajišťuje konzistenci, kvalitu a špičkovou kvalitu našich audiokabelů a komponentů.
  nordost_Exceptional-Craftsmanship  
nordost_Extensive-Range-of-Product-Offerings   Rozsáhlá nabídka produktů

Společnost Nordost nabízí širokou škálu kabelů a příslušenství, které slouží audio systémům v různých cenových relacích. Vinyl nebo digitální, osobní nebo dvoukanálový, mid-fi nebo hifi - máme kabely, které odpovídají vašim audio preferencím i rozpočtu. Společnost Nordost nabízí sortiment kabelů pro každý systém, abyste mohli vylepšit své komponenty a zažít, že váš systém funguje na absolutní maximum.
 

Podobné produkty