Onkyo TX-RZ70

onkyo-logo-png

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
74 990 Kč / ks 61 975,21 Kč bez DPH
Onkyo TX-RZ70
Onkyo TX RZ70 HifiSound 2
Doprava zdarma

11.2 kanálový Onkyo TX-RZ70 AV přijímač s certifikací THX

Zcela nový model TX-RZ70 přináší pozoruhodně čistý zvuk, hvězdný obraz a nejnovější technologie, které pohánějí srdce vašeho systému domácí zábavy. Buďte v klidu: díky nekompromisní reprodukci zvuku/videa ve vysokém rozlišení si vychutnáte filmy, hudbu i hry přesně tak, jak to zamýšleli jejich tvůrci.

Onkyo_TX-RZ70-web2

11 kanálů, 140 W
Milovníci domácího kina se radují! Onkyo TX-RZ70 je dosud nejkvalitnější Onkyo AVR, který vám dává možnost navrhnout dokonalý zábavní prostor s diskrétními zónami, několika subwoofery a vysoce výkonnými komponenty, které se nepřehřívají ani nezpožďují.

Onkyo_TX-RZ70-in_web Zpracování na studiové úrovni
Vytvořeno audiofily a pro audiofily, ale intuitivně sestaveno pro každého. S využitím nejnovějších zvukových technologií včetně převodníků ESS Sabre DAC, certifikace THX® a funkcí eARC nabízí Onkyo TX-RZ70 nadstandardní výkon domácího kina.
Onkyo_TX-RZ70-rear_web


Technologie Dirac Live
Zasloužíte si AVR, který se přizpůsobí vašemu životu, ne naopak. Díky vestavěné funkci Dirac Live® Room Calibration Full Bandwidth využívá Onkyo TX-RZ70 k dokonalému přizpůsobení a kalibraci - nastavení zvuku reproduktorů pro danou místnost. Fanoušci velkých basů mohou svůj systém rozšířit o Dirac Live Bass Control Single/Multi Subwoofer pro optimální kalibraci nejnižších tónů.

Rozšířený režim IMAX
Přeneste si zážitek z kina do svého domova a přehrávejte obsah IMAX přesně tak, jak to zamýšleli filmaři. Model TX-RZ70 splňuje přesné standardy kvality stanovené společností IMAX, které snižují šum a zrnitost a vytvářejí jasnější a čistší obraz a pohlcující zvuk pro dokonalý zážitek z kina. Režim IMAX Enhanced Mode také poskytuje roztažený poměr stran pro až o 26 % větší obraz.

Certifikát THX
V roce 1993 se společnost Onkyo stala první značkou spotřební elektroniky pro domácí kino, která po tisících testů získala certifikát THX. TX-RZ70 nabízí čtyři různé režimy poslechu THX: kino, hraní her, hudba a prostorový poslech EX.

Režim Klipsch Optimize
Společnosti Klipsch a Onkyo se spojily, aby implementovaly přesné hodnoty výhybky pro konkrétní nové reproduktory, takže můžete snadno a bez problémů integrovat reproduktory Klipsch Reference a Reference Premiere s novým AVR Onkyo. Jednoduše vyberte model reproduktoru pro každý kanál a optimalizované nastavení výhybky se automaticky použije.

Dokonalý herní zážitek v rozlišení 4K
Systém 4K/120, vytvořený s ohledem na hráče, umožňuje ultra rychlý pohyb UHD obrazu, který je ostrý jako břitva. Sportovní přenosy, akční filmy a vysoce výkonné hry z toho výrazně těží.

Onkyo_TX-RZ70-Gaming

Pokročilé streamování hudby a připojení
Naši zákazníci jsou precizní a oceňují nejnovější technologie. Proto jsme zahrnuli řadu vestavěných funkcí pro vaše oblíbené streamovací aplikace a chytré domácí asistenty.

Onkyo-TX-RZ70-Streaming

Funguje s certifikovaným systémem SONOS
TX-RZ 70 nabízí nejlepší propojení s ekosystémem Sonos ve své třídě, probuzení, změnu vstupů a přehrávání při požadované hlasitosti pomocí funkce Sonos Volume-Pass Through z aplikace Sonos. AVR může pracovat až se třemi porty Sonos - jeden pro každou ze tří nezávislých zón - každá přehrává zcela jinou streamovací službu z rádia Sonos.

Specifikace:
Výkon: 140 W/kanál (8 ohmů, 20 Hz-20 kHz, 0,08% THD, 2 zatížené kanály, FTC)
Frekvenční odezva: 10 Hz-100 kHz/+1 dB, -3 dB (direct mód)
Zpracování zvuku: dva přesné 32bitové audiofilské převodníky ESS ES9026PRO Hyperstream(R)
Podpora zvuku: Prostorový zvuk: formáty Dolby/Atmos Dolby Surround/Dolby Atmos Music/DTS:X/Neural:X, IMAX Enhanced a Auro-3D
Hi-Res Audio (kabelové/bezdrátové/USB2.0): podpora 24bitového/192kHz zvuku a přehrávání DSD (2,8/5,6/11,2 MHz)
Podpora digitálních zvukových formátů: MP3, WMA, WAV, MPEG-4/AAC, FLAC a ALAC
Streamování bezdrátových dat prostřednictvím dvoupásmové sítě Wi-Fi 5 GHz/2,4 GHz - (standard a/b/g/n/ac)
Obousměrná bezdrátová technologie Bluetooth 4.2 (2,4 GHz) - (profily: A2DP 1.2, AVRCP 1.3, příjem: SBC, AAC, vysílání: SBC, aptX, aptX HD).
Streamování hudby : Amazon Music, Chromecast, Airplay 2, HD, Tidal, Deezer, Pandora, Tune-In, DTS Play-Fi a certifikace Roon Ready
Podpora HDMI 2.1: zahrnuje HDMI-eARC a podporu her (4K/120Hz, 8K/60Hz) s přenosovou rychlostí až 40 Gb/s
HDR: podporuje průchod všech formátů HDR včetně Dolby Vision
Hlasové ovládání: Alexa, Google a Josh
Tuner: FM a AM
Korekce místnosti: Onkyo Accuroom, Dirac Live Premium Version Full Bandwidth
Režim Klipsch Optimized
pro špičkový výkon s referenční řadou reproduktorů Klipsch
Rozměry (š x v x h): 435 x 201.5 x 398 mm
Hmotnost: 22,0 kg

onkyo-logo-png

Špičkový japonský výrobce elektroniky, který se zabývá produkcí precizních audio komponentů. Během posledních desetiletí si Onkyo získalo zvučné jméno také mezi výrobci systémů domácího kina.

Onkyo bylo založeno v roce 1946 v Ósace, tehdy ještě pod názvem Osaka Denki Onkyo K. K. a dodnes v tomto důležitém průmyslovém centru ostrova Honšú sídlí jeho hlavní ředitelsví.

Jak naznačují dvě japonská slova  (ON - zvuk a KYO - harmonie), ze kterých je název společnosti složen, je to hlavně prvotřídní zvuk, který všechny produkty Onkyo charakterizuje.

Podobné produkty

Marantz AVR Cinema 60 hifisoundcz sga1
Doprava zdarma
28 990 Kč
34 990 Kč (–17 %)
3265/ERN
Arcam HDA AVR10
Doprava zdarma
69 990 Kč
77 990 Kč (–10 %)
2313