Onkyo TX-RZ70

onkyo-logo-png

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
74 990 Kč / ks 61 975,21 Kč bez DPH
Onkyo TX-RZ70
Onkyo TX RZ70 HifiSound 2
Doprava zdarma

11.2 kanálový Onkyo TX-RZ70 AV přijímač s certifikací THX

Zcela nový model TX-RZ70 přináší pozoruhodně čistý zvuk, hvězdný obraz a nejnovější technologie, které pohánějí srdce vašeho systému domácí zábavy. Buďte v klidu: díky nekompromisní reprodukci zvuku/videa ve vysokém rozlišení si vychutnáte filmy, hudbu i hry přesně tak, jak to zamýšleli jejich tvůrci.

Onkyo_TX-RZ70-web2

11 kanálů, 140 W
Milovníci domácího kina se radují! Onkyo TX-RZ70 je dosud nejkvalitnější Onkyo AVR, který vám dává možnost navrhnout dokonalý zábavní prostor s diskrétními zónami, několika subwoofery a vysoce výkonnými komponenty, které se nepřehřívají ani nezpožďují.

Onkyo_TX-RZ70-in_web Zpracování na studiové úrovni
Vytvořeno audiofily a pro audiofily, ale intuitivně sestaveno pro každého. S využitím nejnovějších zvukových technologií včetně převodníků ESS Sabre DAC, certifikace THX® a funkcí eARC nabízí Onkyo TX-RZ70 nadstandardní výkon domácího kina.
Onkyo_TX-RZ70-rear_web


Technologie Dirac Live
Zasloužíte si AVR, který se přizpůsobí vašemu životu, ne naopak. Díky vestavěné funkci Dirac Live® Room Calibration Full Bandwidth využívá Onkyo TX-RZ70 k dokonalému přizpůsobení a kalibraci - nastavení zvuku reproduktorů pro danou místnost. Fanoušci velkých basů mohou svůj systém rozšířit o Dirac Live Bass Control Single/Multi Subwoofer pro optimální kalibraci nejnižších tónů.

Rozšířený režim IMAX
Přeneste si zážitek z kina do svého domova a přehrávejte obsah IMAX přesně tak, jak to zamýšleli filmaři. Model TX-RZ70 splňuje přesné standardy kvality stanovené společností IMAX, které snižují šum a zrnitost a vytvářejí jasnější a čistší obraz a pohlcující zvuk pro dokonalý zážitek z kina. Režim IMAX Enhanced Mode také poskytuje roztažený poměr stran pro až o 26 % větší obraz.

Certifikát THX
V roce 1993 se společnost Onkyo stala první značkou spotřební elektroniky pro domácí kino, která po tisících testů získala certifikát THX. TX-RZ70 nabízí čtyři různé režimy poslechu THX: kino, hraní her, hudba a prostorový poslech EX.

Režim Klipsch Optimize
Společnosti Klipsch a Onkyo se spojily, aby implementovaly přesné hodnoty výhybky pro konkrétní nové reproduktory, takže můžete snadno a bez problémů integrovat reproduktory Klipsch Reference a Reference Premiere s novým AVR Onkyo. Jednoduše vyberte model reproduktoru pro každý kanál a optimalizované nastavení výhybky se automaticky použije.

Dokonalý herní zážitek v rozlišení 4K
Systém 4K/120, vytvořený s ohledem na hráče, umožňuje ultra rychlý pohyb UHD obrazu, který je ostrý jako břitva. Sportovní přenosy, akční filmy a vysoce výkonné hry z toho výrazně těží.

Onkyo_TX-RZ70-Gaming

Pokročilé streamování hudby a připojení
Naši zákazníci jsou precizní a oceňují nejnovější technologie. Proto jsme zahrnuli řadu vestavěných funkcí pro vaše oblíbené streamovací aplikace a chytré domácí asistenty.

Onkyo-TX-RZ70-Streaming

Funguje s certifikovaným systémem SONOS
TX-RZ 70 nabízí nejlepší propojení s ekosystémem Sonos ve své třídě, probuzení, změnu vstupů a přehrávání při požadované hlasitosti pomocí funkce Sonos Volume-Pass Through z aplikace Sonos. AVR může pracovat až se třemi porty Sonos - jeden pro každou ze tří nezávislých zón - každá přehrává zcela jinou streamovací službu z rádia Sonos.

Specifikace:
Výkon: 140 W/kanál (8 ohmů, 20 Hz-20 kHz, 0,08% THD, 2 zatížené kanály, FTC)
Frekvenční odezva: 10 Hz-100 kHz/+1 dB, -3 dB (direct mód)
Zpracování zvuku: dva přesné 32bitové audiofilské převodníky ESS ES9026PRO Hyperstream(R)
Podpora zvuku: Prostorový zvuk: formáty Dolby/Atmos Dolby Surround/Dolby Atmos Music/DTS:X/Neural:X, IMAX Enhanced a Auro-3D
Hi-Res Audio (kabelové/bezdrátové/USB2.0): podpora 24bitového/192kHz zvuku a přehrávání DSD (2,8/5,6/11,2 MHz)
Podpora digitálních zvukových formátů: MP3, WMA, WAV, MPEG-4/AAC, FLAC a ALAC
Streamování bezdrátových dat prostřednictvím dvoupásmové sítě Wi-Fi 5 GHz/2,4 GHz - (standard a/b/g/n/ac)
Obousměrná bezdrátová technologie Bluetooth 4.2 (2,4 GHz) - (profily: A2DP 1.2, AVRCP 1.3, příjem: SBC, AAC, vysílání: SBC, aptX, aptX HD).
Streamování hudby : Amazon Music, Chromecast, Airplay 2, HD, Tidal, Deezer, Pandora, Tune-In, DTS Play-Fi a certifikace Roon Ready
Podpora HDMI 2.1: zahrnuje HDMI-eARC a podporu her (4K/120Hz, 8K/60Hz) s přenosovou rychlostí až 40 Gb/s
HDR: podporuje průchod všech formátů HDR včetně Dolby Vision
Hlasové ovládání: Alexa, Google a Josh
Tuner: FM a AM
Korekce místnosti: Onkyo Accuroom, Dirac Live Premium Version Full Bandwidth
Režim Klipsch Optimized
pro špičkový výkon s referenční řadou reproduktorů Klipsch
Rozměry (š x v x h): 435 x 201.5 x 398 mm
Hmotnost: 22,0 kg

onkyo-logo-png

Špičkový japonský výrobce elektroniky, který se zabývá produkcí precizních audio komponentů. Během posledních desetiletí si Onkyo získalo zvučné jméno také mezi výrobci systémů domácího kina.

Onkyo bylo založeno v roce 1946 v Ósace, tehdy ještě pod názvem Osaka Denki Onkyo K. K. a dodnes v tomto důležitém průmyslovém centru ostrova Honšú sídlí jeho hlavní ředitelsví.

Jak naznačují dvě japonská slova  (ON - zvuk a KYO - harmonie), ze kterých je název společnosti složen, je to hlavně prvotřídní zvuk, který všechny produkty Onkyo charakterizuje.

Podobné produkty

Yamaha RX-V6A
Doprava zdarma
20 990 Kč
22 990 Kč (–8 %)
2145
Onkyo TX RZ50 hifisound.cz ar
Doprava zdarma
36 990 Kč
39 990 Kč (–7 %)
3259