REL T/5x

rel_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
21 990 Kč / ks 18 173,55 Kč bez DPH
REL T/5x
REL T/5x
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Subwoofer REL T/5x disponuje aktivním ULT (Ultra Long Throw) 200mm reproduktor s "Alloy Fibre" kompozitní membránou, se spodním vyzařováním, poháněným vysoce výkonným 125 W zesilovačem ve třídě A/B.

Navrženo pro eleganci
REL T/5x je ideální pro malé a středně velké místnosti a dokonale zapadne do jakéhokoli interiéru. Součástí jeho tajemství je spodní vyzařování basů. Energie basů dopadá na podlahu a rovnoměrně se šíří po celém prostoru, takže působí jako větší model subwooferu. Pro ty, kteří si potrpí na styl, je skrytým bonusem, že tento design eliminuje dokonce i krycí mřížku.
Objemově je o něco větší než jeho předchůdce (T/5i), ale ve skutečnosti se zdá být menší díky jemným designovým změnám, které minimalizují jeho vizuální přítomnost. A konečně, 5 ručně leštěných vrstev laku podle vašeho výběru ve vysokém lesku bílé nebo klavírní černi dodává jemně zaobleným skříňkám lesk.

Rychlejší a hlubší
REL T/5x si od svého staršího sourozence T/7x vypůjčil jeden 8" (200mm) basový měnič s dlouhým zdvihem. Tento kužel, vyvinutý z kompozitu hliníku a lehkého papíru, zachycuje detaily, které ohromí, a zároveň dodává dostatek energie pro hlubší bas, než by člověk vzhledem k jeho velikosti očekával. U modelu T/5x se zvýšila schopnost hrát hlasitěji. Uvnitř se model dočkal četných vylepšení, podobných proměně jízdních vlastností vozu z rodinného sedanu na skutečný sportovní vůz.

Zesílený výkon
REL T/5x staví na spolehlivých a drahých zesilovačích třídy A/B o výkonu 125 W svého předchůdce. Oddělené vstupy pro vysoké a nízké úrovně umožňují přirozený, dokonalý přechod z reproduktoru na subwoofer. A v kině umožňuje samostatný, vyhrazený vstup .1/LFE pro divadelní představení automatický přechod mezi hudbou ve špičkových dvoukanálových aplikacích a domácím kinem bez nutnosti měnit jediné nastavení. Kouzlo? Ne, jen vynikající technika.

Specifikace aktivního subwooferu
Basový měnič: 200 mm kónusová membrána
Výkon zesilovače: 125 W (RMS)
Nastavitelná dělící frekvence: 30 - 120 Hz
Nejnižší frekvenční odezva: 32 Hz (-6 dB)
Přepínač fáze
Rozměry (š x v x h): 300 x 307 x 313 mm
Hmotnost: 14,3 kg
Příslušenství (v balení): 10 metrů kabelu s Neutrik Speakon
Barevné provedení: klavírní černý lak / klavírní bílý lak

Volitelná jednotka pro bezdrátový přenos signálu do subwooferu: Arrow Transmitter

Kategorie: Subwoofery
? Série: REL T/x Serie

Podobné produkty