Revel Concerta2 M16

revel_logo_hifisound.cz

Dostupnost Na dotaz
34 990 Kč / pár 28 917,36 Kč bez DPH
Revel Concerta2 M16
revel concerta2 m16 hifisound.cz fbk
Doprava zdarma

Mnohokrát oceněné 2-pásmové regálové reprosoustavy

Regálové reprosoustavy REVEL M16 z řady Concerta2 byly navrženy tak, aby poskytovaly zvuk s maximální přesností a realitou v širokém frekvenčním rozsahu. Jsou to skutečně plnohodnotné dvoupásmové 6,5" regálovky, které se vyznačují malým půdorysem a elegantním designem. Mají schopnost reprodukovat jakýkoliv hudební materiál s nekomprimovaným dynamickým rozsahem a nízkým zkreslením v celém slyšitelném spektru. Tyto vlastnosti rozšiřují jejich možnosti využití i pro nejnáročnější audio systémy.

WHAT HIFI - Výrobek roku 2019
"Zdá se, že všechny ingredience úspěchu jsou na místě; produkt je dobře navržený, solidně zkonstruovaný a podle našich zkušeností jsou M16 jedním z nejlepších reproduktorů, které jsme slyšeli pod hranicí 1000 liber..."

Revel M16 je levnější modifikací modelu Revel M106. Má čelní stěnu z 25 mm silné MDF a tvar skříně ozvučnice se zaoblenými bočnicemi vyztuženými vnitřní příčkou a bassreflexovým nátrubkem směrovaným na zadní stěnu. Osazení tvoří 6,5" (16,5 cm) středobasový kuželový reproduktor s eloxovanou hliníkovou membránou (vyrobenou z Micro-Ceramic Composite (MCC), což je hliníková vrstva vložená mezi vrstvy keramiky) a  modifikovaný vysokotónový reproduktor umístěný v mělkém zvukovodu s 1" (2,54 cm) hliníkovou kalotou na pryžovém závěsu, doplněnou pro dosažení vyrovnaných směrových charakteristik difuzorem fungujícím jako akustická čočka. Patentovaný design zvukovodu výrazně zlepšuje odezvu mimo osu a zlepšuje tak konzistentní výkon v širším poslechovém prostoru. Dělící kmitočet výhybky je optimálně vypočítán na 2,1 kHz.

Podobně jako dražší Revel produkty mají reprosoustavy M16 na spodní stěně závitové otvory, které umožňující pevné spojení s firemním stojanem. Výsledkem je kompaktní celek odolný proti nežádoucím rezonancím. Krycí rámeček je upevněn na čelní stěnu skrytými magnety. Šroubovací reproduktorové terminály na zadním panelu jsou zlacené a bez problémů zajistí připojení 4 mm kabelu, banánků i vidliček.

Revel_M16_hodnocení_hifisound.cz

PŘEDNOSTI
Návrh a technologie odvozené od oceňovaných reproduktorů Revel řady Performa3
Woofer 6,5" s eloxovanou hliníkovou kuželovou membránou
Tweeter 1" hliníkový v mělkém zvukovodu s akustickou čočkou
Počítačově optimalizované umístění a integrace reproduktorů v ozvučnici
Žádné viditelné upevňovací prvky na předním, horním nebo bočním panelu
Magnetické mřížky s broušenými kovovými logy

Specifikace
Systém: 2-pásmový
Bassreflex: zadní
Dělící kmitočet: 2,1 kHz
Basový reproduktor: 165 mm, hliníková membrána
Výškový reproduktor: 25 mm hliníková kalota s mělkým zvukovodem a akustickou čočkou, neodymový magnet
Impedance: 6 Ω
Doporučený výkon zesilovače50 až 120 W
Citlivost: 86 dB / 1 m / 2,83 V
Frekvenční odezva (- 3 dB): 55 Hz - 25 kHz
Rozměry (v x š x h): 376 x 219 x 275 mm
Hmotnost: 7,3 kg / ks
Povrchová úprava: prémiový černý vícevrstvý lak s vysokým leskem.

Objevte Revel Concerta2 sérii

revel-logo_hsoundRevel_pruv

Objevte Revel
Ve společnosti Revel je věda základem všeho. Zatímco zbytek odvětví se soustředí na povrchní estetiku, naši inženýři se v laboratoři věnují zdokonalování přesnosti zvuku našich produktů.

Od našich prvních reproduktorů donekonečna testujeme a znovu zkoušíme každý prvek, abyste z každého výrobku dostali maximum. Výsledkem je hudba produkovaná s maximální čistotou - hudba, která se přehrává tak, jak to umělec zamýšlel.

HISTORIE VÝZKUMU
Každý výrobek společnosti Revel je výsledkem tisíců hodin práce. Od roku 1996 se při tvorbě každého reproduktoru, který vyrábíme, spoléháme na naše technické zdroje, jedinečné testovací zařízení a špičkové konstrukční nástroje, které jsou pro většinu výrobců nedostupné. Díky tomu i nadále stanovujeme standardy akustické přesnosti a umožňujeme zákazníkům společnosti Revel zažít takovou úroveň akustické čistoty, jakou ještě nikdy neslyšeli.

Podobné produkty