SVS Ultra Tower

svs_logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně Exkluzivní objednání na prodejně Zvolte variantu
72 990 Kč / pár 60 322,31 Kč bez DPH
SVS Ultra Tower
svs ultra tower 1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Každý konstrukční prvek reproduktoru SVS Ultra Tower byl pečlivě prozkoumán, aby bylo dosaženo bezkonkurenčního zvukového výkonu a kvality provedení. Vlajková loď společnosti SVS se vyznačuje nespočtem konstrukčních inovací a prvotřídními konstrukčními materiály, jejichž výsledkem je zvuk referenční kvality a ohromující dynamika, na kterou nedosáhnou ani reproduktory v dražších cenách.

Ať už reprodukují vřelost vinylu, nejjemnější detaily zvukové nahrávky ve vysokém rozlišení nebo agresivní, úderný soundtrack akčního filmu, reproduktory Ultra Tower poskytují silný a přesvědčivý zvukový zážitek od nejvyšších frekvencí až po nejnižší basové tóny. Jejich první poslech je jako zjevení, a oceníte je znovu a znovu při každém dalším poslechu.

Reproduktory Ultra Tower představují dokonale vyladěný akustický ekosystém. Každá součást, od měničů po výhybku a skříň, je pečlivě navržena a kriticky testována tak, aby fungovala v harmonii a zprostředkovávala dechberoucí kvalitu zvuku.

Konstrukce měničů a výškových reproduktorů Ultra

svs_driver-tweeter-web1

Reproduktory Ultra Tower jsou vybaveny patentovanou soustavou basových reproduktorů SVS ForceFactor se dvěma 8palcovými měniči umístěnými horizontálně proti sobě v základně reproduktoru, které vyplňují místnost nízkými frekvencemi. Díky jedinečnému tvaru skříně září každý z wooferů jiným směrem, což má za následek hluboké, bezproblémové a přesné basy v celém poslechovém prostoru.

Jedinečnou konstrukci wooferů doplňují duální 6,5palcové středotónové měniče reproduktoru Ultra Tower vyrobené z kompozitních kuželů ze skleněných vláken, které poskytují vynikající poměr tuhosti a hmotnosti pro zvýšenou citlivost. 80 % zvukové informace se vyskytuje ve středních frekvencích, a středotónové měniče Ultra přenášejí nuance a působivost nástrojů, hlasů nebo zvukových efektů dokonale.

Hliníkový kopulovitý výškový reproduktor reproduktoru Ultra Tower je úžasně transparentní a přesný. Lehký, účinný, tuhý a odolný vůči zkreslení i při vysokých hladinách akustického tlaku. Vzdušný přednes ženských vokálů a lehce odhalené výšky prozrazují stejně nebo více než nejlepší reproduktory na světě. Difuzor optimalizovaný podle metodiky FEA zajišťuje široký rozptyl pro neuvěřitelně širokou a přesvědčivou zvukovou scénu s dokonalou frekvenční odezvou v ose i mimo ni, takže všichni v místnosti zažijí stejně čistý a dokonalý zvukový obraz.

 
Inovativní konstrukce výhybky SoundMatch

svs_ultra_crossover Protože špičkové reproduktory vyžadují stejně výkonnou výhybku, nešetřilo se ani na inteligentním 3,5pásmovém "crossoveru" SVS SoundMatch. Jeho kuželové pole je navrženo tak, aby se pouze horní středotónový reproduktor křížil s výškovým reproduktorem, zatímco spodní středotónový reproduktor se kříží s woofery, čímž se minimalizuje možnost vyzařování. To vytváří rozsáhlou, ale zároveň soustředěnou a přesnou zvukovou scénu s přesnou frekvenční odezvou a zobrazením ve všech poslechových pozicích v místnosti. Přesné vyladění výhybky SoundMatch zajišťuje přesnost od jiskřivých výšek až po podzemní hloubky při zachování nedotčené čistoty celého frekvenčního spektra.


Konstrukce a geometrie skříně řídí výkon

svs_korpus

Každý prvek na skříni reproduktoru Ultra Tower byl navržen s ohledem na zvukový účel. Zkosené hrany na přední stěně skříně minimalizují difrakci hran a zajišťují čistý a přesný zvukový přednes. Široké boční panely jsou neparalelní, takže každý z 8palcových wooferů září do různých směrů.

Uvnitř každé skříně jsou použity dva samostatné uzavřené středotónové kryty, které optimalizují výkon a minimalizují vzájemné působení mezi měniči. Umístění výškového reproduktoru mezi dvěma středotónovými měniči v samostatných skříních a jedinečná konstrukce 3,5pásmové výhybky zajišťují vysokou odolnost vysokofrekvenčního výstupu vůči odrazům od stropu a podlahy, takže Ultra Tower dokáže přesně zobrazit blízké pole, i když posluchač sedí daleko.

 Pečlivý a inovativní proces navrhování

Všechny reproduktory SVS, bez ohledu na cenu nebo provedení, jsou vyráběny stejně pečlivě. Říkejme tomu spojení náročné vědy a vášnivého vyjádření techniky a lásky ke skvělému zvuku.

Předtím, než je model vůbec zkonstruován, jsou měniče a skříně teoreticky navrženy SVS akustickými inženýry pomocí nejsofistikovanějších dostupných postupů počítačového navrhování (CAD). Poté jsou prototypy pečlivě měřeny a optimalizovány v bezdozvukovém prostředí, aby bylo dosaženo dokonalé frekvenční odezvy. Po dosažení ideální teoretické frekvenční odezvy se provádí důkladný poslech a měření v poslechových místnostech kalibrovaných tak, aby se co nejvíce podobaly typickému domácímu prostředí.

Výsledkem je reproduktor, který je dobře změřený s téměř bezchybnou frekvenční odezvou v reálném světě, ale také optimalizovaný tak, aby zněl úžasně na lidské úrovni prostřednictvím poslechových testů se skutečnou hudbou a filmovým obsahem v reálném poslechovém prostředí, jako je váš domov.


svs_ultra-series-2


Specifikace:

Konstrukce: 3,5 pásmová sloupová s bassreflexem
Frekvenční odezva: 28 Hz-32 kHz (+/-3 dB)
Nominální impedance: 8 ohmů
Citlivost 88 dB (2.83V @ 1 , 300-3kHz)
Doporučený výkon zesilovače: 20-300 W
Výškový reproduktor: 25 mm hliníkový
Středový reproduktor: 2x 165 mm kompozitní kužel ze skelných vláken
Basový reproduktor: 2x 203 mm
Rozměry (š x v x h): 350 x 1158 x 419 mm
Hmotnost: 34,2 kg 

SVS-Logo-hifisound.cz

Společnost SVS vstoupila na zvukovou scénu, aby zpochybnila status quo předražených a málo výkonných "high-end" subwooferů a reproduktorů a přinesla přesvědčivý a pohlcující zvuk pro více lidí než kdykoli předtím. Proč by měly být vzrušující zážitky z domácího audia elitářským koníčkem omezeným na malé procento lidí? Posláním společnosti SVS je znovu oživit touhu lidí po úžasném zvuku tím, že do něj vrátíme vášeň, zábavu a odborné znalosti. S touto vizí vede SVS zvukovou R|evoluci.

Tým SVS se sídlem v Youngstownu ve státě Ohio, vedený perspektivním prezidentem a generálním ředitelem Garym Yacoubianem, spojuje společná vášeň pro vytváření prvotřídních reproduktorů, subwooferů a audio příslušenství bez kompromisů. Všechny výhody špičkového zvuku referenční kvality s bezkonkurenčním výkonem za danou cenu. Tato filozofie povýšila SVS na nejlepší značku subwooferů na světě a jednoho z nejrychleji rostoucích výrobců reproduktorů vůbec.

Audiofilové, nadšenci do domácího kina i recenzenti si váží produktů SVS za to, že poskytují vzrušující zvukové výkony srovnatelné s nejlepšími reproduktory a subwoofery na světě. Naše vášeň pro úžasnou kvalitu zvuku se projevuje v každé pětihvězdičkové recenzi a ocenění a ožívá s každým zvukovým okamžikem, při kterém vám spadne čelist a sevřete rukou opěrku.

Podobné produkty

Dynaudio Emit 30
Doprava zdarma
37 990 Kč
38 990 Kč (–2 %)
2270/1
klipsch reference r 800f hero pair grille off
Doprava zdarma
26 990 Kč
32 490 Kč (–16 %)
2866
KEF Q950
Akce
Doprava zdarma
35 980 Kč
45 380 Kč (–20 %)
1558/1