Tangent Spectrum DAB+/FM/BT

Tangent-Logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
5 490 Kč / ks 4 537,19 Kč bez DPH
Tangent Spectrum DAB+/FM/BT
Tangent SPECTRUM DAB hifisound.cz white
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Rádio Tangent Spectrum DAB+/FM

Digitální zvuk ve skutečném stereu
Nové rádio Spectrum DAB od společnosti Tangent nabízí vysoce kvalitní dánskou zvukovou techniku, stylový estetický design řady Spectrum a funkce digitálního rádia DAB, to vše v jednom reproduktorovém systému kompaktních rozměrů.

Rádio
Tangent Spectrum DAB/FM umožňuje rychlý přístup k tisícům stanic s čistým stereofonním zvukem při poslechu prostřednictvím FM, DAB a nového DAB+.

Připojení přes Bluetooth nebo vstupy AUX
Pokud chcete poslouchat hudbu, podcasty, audioknihy nebo jiné zdroje zvuku z chytrého telefonu, tabletu nebo počítače, můžete zařízení Tangent Spectrum DAB snadno připojit k zařízení bezdrátově prostřednictvím rozhraní Bluetooth nebo konektoru AUX (mini jack) na zadním panelu pomocí dodaného kabelu.

Vyvážený zvuk
Tangent Spectrum DAB je vybaven speciálně vyvinutými bočními měniči reproduktorů s plným rozsahem na každé straně skříně, které vytvářejí stereofonní zvuk na takové úrovni, že je ostrý, detailní a přesný... obvykle se vyskytuje pouze u větších a dražších reproduktorů. Díky dodatečnému nastavení ekvalizéru zvuku si navíc můžete vybrat z 8 zvukových předvoleb, aby typ zvuku vždy odpovídal vašemu hudebnímu vkusu.

Probuďte se ve stereu
Chcete se probouzet s oblíbenou rozhlasovou stanicí v čistém digitálním stereofonním zvuku? Radiobudík Spectrum DAB je vybaven integrovanou funkcí budíku, který lze nastavit na vaši oblíbenou rozhlasovou stanici a program.

Dánský design
Tangent Spectrum DAB je vysoce kvalitní stereofonní digitální rádio s kompaktními rozměry, které se hodí v případě omezeného prostoru. Designéři navázali na čistý a minimalistický skandinávský design oceňované řady reproduktorů Spectrum a použili atraktivní a odolný černý nebo bílý matný povrch s elegantní ořechovou dýhou - dřevěný podstavec. Spectrum DAB je rovněž navržen s ohledem na ergonomické a funkční výhody, od snadno ovladatelného centrálního multifunkčního tlačítka až po barevný LED displej s vysokým rozlišením a dotykové tlačítko ovládání.

Funkce
Exkluzivní dánský design
Barevná obrazovka s několika motivy
Výkonný stereofonní zvuk
Snadné ovládání jedním tlačítkem

Specifikace:
Tuner: FM, DAB, DAB+
Vstupy: Bluetooth, 3,5 mm AUX (mini jack)
Výstup: sluchátkový výstup
Budík: duální budík s funkcí opakovaného buzení
Reproduktor: 2 x 3" širokopásmový
Frekvence: 65 Hz - 20 000 Hz
Anténa: pevná teleskopická
Pohotovostní režim odběr: <1 W (EUP 2013)
Napájení: DC 15V/1,5A - 100-240V EU
Hmotnost: 2,5 kg
Rozměry: 140 x 183 x 140 mm

Podobné produkty

Arcam Solo Uno
Doprava zdarma
19 190 Kč
19 990 Kč (–4 %)
2027