Arcam HDA AVR11

arcam_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
87 490 Kč –10 % 77 980 Kč / ks 64 446,28 Kč bez DPH
Arcam HDA AVR11
arcam hda avr11 av receiver 8k hifisound.cz 1
Doprava zdarma 87 490 Kč –10 %

AV receiver AVR11 z řady HDA vychází ze zkušeností společnosti Arcam jako jedné z nejuznávanějších audiotechnických společností ve Velké Británii. Využívá nejkvalitnější komponenty i technologické postupy a je navržen tak, aby přinášel maximální hudební zážitek.

HDA AVR11 - 7.1.4 kanálový AV receiver s Dolby Atmos & DTS: X  s certifikací IMAX Enhanced a podporou 8K, HDMI2.1, HDCP 2.3, Auro3D, DIRAC, streaming, MQA, BT, Roon. 

Všechny AV produkty ARCAM se vyznačují čistým designem, jednoduchou obsluhou a obsahují ty nejmodernější AV technologie, díky kterým nabízí vysoký výkon i užitné vlastnosti. Předností je komplexní výbava která umožní hudebním a filmovým fanouškům využívat všechny současné nejpokročilejší funkce a technologie. AVR11 je osazen inovovaným napájecím zdrojem a transformátorem s velmi nízkým šumem. Zesilovače třídy AB vychází  z filozofie a kvalit osvědčených stereo zesilovačů Arcam, což je zárukou realismu a muzikálnosti. AVR11 lze v každém případě označit za audiofilský produkt, který nabízí vynikající kvalitu zvuku přesahující konkurenční přijímače jiných značek. Platí to pro dvoukanálový, stejně jako vícekanálový zvuk a pro hudbu i akční filmové trháky. AVR11 přináší domů zážitky, jaké můžete ochutnat pouze v těch nejkvalitnější kinosálech. 

Připravený na budoucnost
12-kanálový procesor AVR11 disponuje nejnovějšími kodeky Dolby Atmos, DTS: X 7.1.4, AURO 3D, DTS Virtual:X™ a IMAX Enhanced. Na zadním panelu najdete kromě 2 HDMI výstupů (včetně eARC) také 7 vstupů HDMI  2.1 se schopností HDCP 2.3 a podporou 8K / 60 fps a 4K / 120 fps, kompatibilních s Dolby Vision, HDR10, HDR10+ i HLG

Zesilovač ve třídě AB  7 x 60 W / 2 x 85 W při 8 Ω ve spojení s duálním audiofilským D/A převodníkem SABRE ESS 9026PRO představují rozsáhlé možnosti pro připojení, včetně Bluetooth aptX HD, Apple Airplay2, Google Chromecast. Pro příznivce rozhlasového vysílání je integrován FM i DAB+ tuner a využít můžete i internetové rádio nebo streamovat hudbu přímo ze sítě prostřednictvím služeb Spotify Connect, Tidal Connect včetně podpory MQA, atd. S ovládací aplikací MusicLife se můžete také jednoduše připojit k domácímu úložišti a přes UPnP přehrávat hudební soubory. 

Nejnovější technologie pro prostorový zvuk ve vysokém rozlišení
Dolby Atmos a DTS: X jsou vzrušující nové technologie prostorového zvuku. Tyto technologie  vám přináší neobyčejné zážitky s podmanivým, vícerozměrným zvukem, který naplní váš pokoj úžasnou bohatostí a hloubkou. Hudba, lidé a předměty ožívají v dechberoucích detailech a plynou všude kolem vás. AVR11 s Dolby Atmos / DTS: X nebo Auro3D naplní místnost vícerozměrným zvukem, díky kterému se budete cítit, jako byste byli přímo uprostřed příběhu, který se odehrává na obrazovce. 

IMAX Enhanced je nový certifikační a licenční program, který kombinuje produkty špičkové spotřební elektroniky s digitálně přepracovaným IMAX 8K HDR obsahem a DTS zvukovými technologiemi. Spotřebitelům nabízí dosud nevídanou úroveň kvality vizuálních i zvukových zážitků v běžném domácím prostředí. Výrobci spotřební elektroniky, kteří chtějí být přijati do rozšířeného programu IMAX, musí splňovat přísné výkonnostní standardy stanovené certifikační komisí inženýrů IMAX a DTS a předními technickými specialisty Hollywoodu. 

Profesionální kalibrace od společnosti DIRAC RESEARCH
Pro dokonalý hudební a filmový zážitek je důležitá správná kalibrace celého systému, o kterou se postará profesionální kalibrační systém Dirac Live®,  který umožňuje díky akustickým korekcím přizpůsobit reprodukci dané místnosti a účinně eliminovat akustické problémy poslechového prostoru. Dirac Live je software, který využívá sofistikovanou analýzu zvuku reproduktorů ve vaší poslechové místnosti k optimalizaci celkového zvukového výkonu. AVR11 díky technologii Dirac Live umožňuje koncovým uživatelům bez dodatečných nákladů provádět akustické úpravy na profesionální úrovni v pohodlí svého domova.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:
• Dolby Atmos & DTS: X - 7.1.4 dekódování, certifikace IMAX Enhanced
 Podporuje Dolby Vision, HDR10+, HDR10 a HLG
 8K (UHD), HDMI 2.1 s HDCP 2.3
• 7 vstupů HDMI, 2 výstupy HDMI, kompatibilní s eARC
• 6 digitálních vstupů (2 x optický + 4 x koaxiální) a jeden digitální výstup (optický)
• 6 analogových vstupů s linkovou úrovní signálu (konektory RCA) + 1 vstup 3,5 mm na čelním panelu
• 1 analogový výstup s linkovou úrovní signálu (konektory RCA) + 1 sluchátkový výstup 3,5 mm na čelním panelu
• PRE AMP výstup z předzesilovače 11 kanálů + 2 x subwoofer (konektory RCA)
• Kalibrační systém Dirac Live®
 GoogleCast, AirPlay 2, uPnP Streamer, internetové rádio
 Roon ready
• Podpora MQA
• Bluetooth aptX HD
• Audiofilský D/A převodník, Sabre ESS9026PRO
• Plná I / P kontrola včetně Control4 a Crestron

Výkon: 2 x 85 W, 7 x 60 W při 8  Ω
Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz (± 0,2 dB)
THD: -100 dB (20 Hz – 20 kHz) / -110 dB (stereo direct)
Rozměry: 433 x 171 x 425 mm
Hmotnost: 16,5 kg

Pro plnohodnotné využití všech 7.1.4 kanálů je vyžadován externí 4-kanálový zesilovač (např. ARCAM PA410).

arcam_logo

Britská společnost ARCAM se  již od svého založení v roce 1976 stala nositelem průkopnických řešení a technologií v kategorii audio zařízeni, určených pro široké spektrum milovníků nejvěrnějšího zvuku. Značka založená studenty vědy a techniky univerzity v Cambridge Johnem Dawsonem a Chrisem Evansem pod jménem A&R Cambridge (Amplification & Recording, Cambridge = ARCAM) ušla od svého prvního produktu - integrovaného zesilovače A60, dlouhou cestu a získala tisíce spokojených zákazníků a množství vynikajících ocenění pro své Hi-Fi produkty.

BUDOUCNOST
Systémy Hi-Fi a domácího kina se neustále vyvíjejí a my - a naši prodejci - jsme tu proto, abychom vám pomohli držet krok s nejnovějším vývojem a ujistili vás, že se rozhodujete správně.

Ať už se na trhu objeví jakákoli technologie budoucnosti, jsme si jisti, že dokážeme navrhnout systémy, které zajistí absolutně nejlepší reprodukci z jakéhokoli dostupného formátu.

Podobné produkty

Marantz AVR Cinema 60 hifisoundcz sga1
Doprava zdarma
28 490 Kč
28 990 Kč (–1 %)
3265/ERN
Marantz AVR Cinema 60dab hifisound sga2
Doprava zdarma
29 490 Kč
29 990 Kč (–1 %)
3142/ERN