AudioQuest Rocket 44 Single Bi-Wire

audioquest_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
19 990 Kč / set 22 490 Kč / set 24 990 Kč / set 27 490 Kč / ks 29 990 Kč / ks od 19 990 Kč / set 16 520,66 Kč bez DPH 18 586,78 Kč bez DPH 20 652,89 Kč bez DPH 22 719,01 Kč bez DPH 24 785,12 Kč bez DPH od 16 520,66 Kč bez DPH
AudioQuest Rocket 44 Single Bi-Wire
audioquest rocket 44 sbw hifisound.cz
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Základem na němž jsou postaveny v AudioQuest kabely, zahrnuje čtyři základní prvky designu a výroby. Jsou pečlivě vybírány materiály, tak aby byli mezi sebou vyvážené a měli ty nejlepší vlastnosti pro omezení zkreslení a šumu.
Pevné vodiče
Interakce mezi jednotlivými vlákny jsou největší příčinou zkreslení v kabelu (lanka). AudioQuest používá polotuhé soustředěné vodiče, které eliminují významným způsobem interakce a zkreslení. Právě pevné vodiče jsou kompletním řešením tohoto problému!
Materiály vodičů
Kvalita materiálu vodiče má významný vliv na kvalitu kabelu. Hladkost povrchu vodiče je rohodující, protože povrchová vrstva vodiče má klíčový vliv na výslednou kvalitu signálu. AudioQuest používá nejlepší měděné a stříbrné vodiče, které mají "dlouhá zrna", takže je zde významně nižší počet přechodů mezi jednotlivými zrny materiálu, ve kterých právě vznikají nežádoucí změny v signálu. Samozřejmostí je, že použitý materiál je s minimálním obsahem kyslíku.
Geometrie
Geometrie je o prostorovém uspořádání jednotlivých vodičů v kabelu, a určuje základní elektrické vlastnosti kabelu. Kabely pro různé aplikace (druhy signálu) mají různé požadavky na geometrické uspořádání vodičů. Vhodná geometrie významně snižuje zkreslení signálu.
Dielektrikum (izolace)
Izolace je nutná k tomu, aby byly odděleny kladné a záporné vodiče, a dala stabilitu geometrii kabelu. Izolace je také "dielektrikum", protože ve vodiči je magnetické pole. Dielektrikum absorbuje energii, která se po určité prodlevě uvolní do signálu, což způsobuje "rozmazání" a zkreslení. Dobře navržená izolace snižuje zkreslení tím, že absorbuje méně energie.

Popis:
Vodič: pevný - PSC+ / PSC
Geometrie: dvojitá "Star-Quad"
Dielektrikum: pěnový PE se vstříknutým dusíkem (u všech plusových vodičů)
Systém odstranění šumu: karbon - systém pohlcování šumu a systém pohlcení přeslechů
Konektory: 500 Series Multi-vidlička nebo Banánek
Zapojení: klasické (full range), single bi-wire

Podobné produkty