Marantz SR8015

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
71 490 Kč / ks 59 082,64 Kč bez DPH
Marantz SR8015
Marantz SR8015
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Marantz již dlouho nastavuje standard pro AV zesilovače kombinující výkon domácího kina s muzikálností zvuku a SR8015 posouvá tuto schopnost na nebývalé úrovně.

Premium AV receiver 11.2 8K s 3D zvukem a výkonem 205 W na kanál
Zažijte ohromující kvalitu zvuku - omamnou směsici síly, lehkosti, úžasných detailů a senzační hloubky. Tato vlajková loď mezi AV receivery označuje vrchol v kvalitě výroby Marantz s centrálně uloženým toroidním transformátorem, měděným pláštěm a symetrickou konstrukcí.

Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K / 60Hz pass-through nebo upscaling, podpora různých formátů HDR včetně HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, stejně jako nejnovější herní technologie jako 4K / 120Hz, proměnná obnovovací frekvence (VRR) a režim automatické nízké latence (ALLM).

Díky bezkonkurenčnímu výkonu Marantz je nový špičkový AV receiver SR8015 vyroben pro ty, kteří chtějí maximální zvukový a obrazový zážitek, ve spojení s nejnovějšími funkcemi. Zesilovače poskytuje 11 diskrétních kanálů, každý s výkonem 205 W pro velkolepý prostorový zvuk. Součástí konstrukce je také velký toroidní transformátor, namontovaný centrálně pro mechanické vyvážení, měděné šasi, vybrané vysoce kvalitní zvukové komponenty v celém rozsahu a vysoce kvalitní terminály reproduktorů.

Nový Marantz SR8015 obsahuje 8 vstupů HDMI a 3 výstupy pro všechny vaše oblíbené zdroje. Jeden vyhrazený 8K vstup podporuje předávání 8K / 60Hz a 4K / 120Hz, dílčí vzorkování Pure Color 4: 4: 4, Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21: 9, 3D a BT.2020. Nejnovější standard ochrany proti kopírování HDCP 2.3 je navíc podporován na všech portech HDMI. Díky nejnovější technologii HDMI a specifikacím vám nový SR8015 umožní posunout domácí zábavu na další úroveň s podporou HDR10 +, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Videoprocesor je schopen upscaling nativních video zdrojů až do 8K kvality. SR8015 také podporuje HDMI eARC, který podporuje 3D zvukové formáty jako Dolby Atmos a DTS: X v mistrovské kvalitě z vašich televizních aplikací. Pohodlně se vaše vstupy HDMI automaticky přejmenovávají podle informací poskytnutých zdrojem.

Pociťte každý rozměr v Dolby Atmos s konfigurací až 7.1.6 nebo 9.1.4 (s dalším 2kanálovým zesilovačem). Užijte si reproduktorový systém prostorového zvuku 7.1 nebo 9.1 a až šest dalších stropních reproduktorů nebo čtyři reproduktory podporující Dolby Atmos pro špičkový zážitek z domácího kina - včetně upmixeru Dolby Surround pro starší obsah. Pro ty, kteří nemají stropní reproduktory, vytváří technologie Dolby Atmos Height Virtualization virtuální stropní zvuk z reproduktorů na úrovni posluchače.

Pohlcující zvukový obsah DTS: X umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický vícerozměrný zvuk. Zahrnutý modul pro prostorové přemapování DTS Neural: X nabízí vylepšené ponoření a zvýšený realismus pro všechny vaše oblíbené filmy. DTS Virtual: X poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální výškové efekty v uspořádání reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

DTS: X PRO představuje nejnovější zvukovou technologii DTS 3D. Vychutnejte si až 13,2 kanálů zpracování zvuku s DTS: X Pro a užijte si plný prostorový zvuk ve vynikajících detailech. K řízení dalších 2 kanálů budete potřebovat další externí stereofonní zesilovač připojený k SR8015 (DTS: X Pro k dispozici s budoucí aktualizací firmwaru).

Vylepšená technologie IMAX Enhanced od DTS stanoví nový standard pro zobrazování, zvuk a čistotu domácího kina. Sledujte jasnější a jasnější obrázky. Pociťte pohlcující, bušící zvuk a zažijte prémiový obsah digitálně remasterovaný pomocí IMAX.

Úplným ponořením posluchače do zvukového prostředí poskytuje Auro-3D. SR8015 podporuje 7.1, 9.1 a až 13.1 konfiguraci.

 

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Marantz - japonský výrobce High-End a špičkové spotřební audio a video techniky. K prověřenému jemnému zvuku bohatým na detaily u audio komponentů přidává u AV strojů špičkový obraz. Mezi osvědčené firemní technologie patří např. HDAM (hyper dynamické zesilovací moduly).

Společnost Marantz nabízí dvě kategorie produktů. Řada "Range" je známá nabízením různých, vysoce flexibilních možností budování systémů vhodných pro každý životní styl. Řada "Premium" představující nejvyšší třídu zaručuje definitivní poslechové zážitky pro nejnáročnější hi-fi puristy.

V průběhu let byly vyvinuty další kategorie produktů, například modely řady "Reference", které věrohodně reprodukují hudební emoce puristů. 

Nejznámějším konstruktérem výrobků Marantz byl Ken Ishiwata. Značka potvrdila schopnost přinést velmi kvalitní komponenty i za velmi malou investici. Aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků pro domácí zábavu a stereofonní reprodukci.

 

 

Podobné produkty

Yamaha RX-V6A
Doprava zdarma
20 990 Kč
22 990 Kč (–8 %)
2145
NAD T 778
Doprava zdarma
87 990 Kč
99 990 Kč (–12 %)
2247
marantz cinema70s s1
Doprava zdarma
18 990 Kč
19 990 Kč (–5 %)
3550/ERN