Tannoy Prestige Stirling GR

tannoy-logo

Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně
149 990 Kč –2 % 145 800 Kč / pár 120 495,87 Kč bez DPH
Tannoy Prestige Stirling GR
Tannoy Stirling GR front grille
Doprava zdarma 149 990 Kč –2 %

Kompaktní podlahové reproduktory Tannoy Prestige Stirling GR využívají 10" reproduktor s "Dual Concentric" reproduktorem a skříň optimalizovanou pro vynikající kontrolu a rozšíření basů, které jsou spojeny s prostornými, plynulými středními a vysokými frekvencemi s velkou čistotou a detaily.

Soudržnost stereofonní zvukové reprodukce reproduktorů Stirling, která je společná všem modelům Prestige vybaveným reproduktory Dual Concentric, je působivá a věrohodná a přináší pozoruhodnou prostorovost a stejnou měrou i stabilitu přednesu.

Konstrukce skříně
Při výrobě a vývoji řady Prestige se společnost Tannoy řídila jediným absolutním pravidlem: Použít pouze nejmodernější akustické technologie bez kompromisů a osvědčené dovednosti při stavbě skříní, aby celá řada překonala standard těch nejlepších reproduktorů, které jsou v současné době na trhu.

Každý komponent a každá skříň jsou proto stále sestavovány ručně, aby pozornost věnovaná detailům a jedinečnému stylu společně udržely exkluzivní přitažlivost vysoce respektovaných a vyhledávaných reproduktorů Prestige Stirling.

Věrná čistota zvuku
Pro optimalizaci akustického výkonu byly použity pouze komponenty nejvyššího možného standardu. V celém modelu Stirling GR jsou použity pevně propojené výhybky a vedení každého kabelu bylo pečlivě zváženo, aby nedošlo ke zhoršení kvality zvuku.

Stejně tak byly komponenty pečlivě uspořádány tak, aby se zabránilo jakýmkoli vazebním efektům. Zejména ve středním pásmu bylo dosaženo neuvěřitelné transparentnosti, která zajišťuje lepší věrnou čistotu vokálů.

Přepracovaná výhybka
Kompletně přepracované výhybky, které obsahují nejmodernější vysoce kvalitní komponenty, posunuly tento model na novou úroveň akustické dokonalosti. Do vysokofrekvenční (HF) sekce crossoverů byly zařazeny kondenzátory ICW Clarity Caps, zatímco v LF sekci jsou použity vysoce kvalitní metalizované fóliové kondenzátory.

V nízkofrekvenční sekci jsou také použity induktory s velmi nízkými ztrátami s laminovaným železným jádrem. Vnitřní propojení od vstupních svorek, vnitřní zapojení k měniči Dual Concentric jsou provedena výjimečným bezhalogenovým postříbřeným kabelem VDH MC CS18.

Svorkovnice
Na Stirling GR byl zabudován pětibodový svorkovnicový panel (dvouvodičový a zemnicí bod) s pozlacenými svorkami. Díky uzemnění šasi reproduktoru přes 5. svorku a použití vhodného reproduktorového kabelu tato osvědčená technologie, vyvinutá u dřívějších modelů Prestige, minimalizuje účinky VF rušení, což vede k transparentnějšímu střednímu pásmu.

 

Specifikace:
2-pásmová Dual Concentric podlahová reprosoustava
Koaxiální měnič Dual Concentric - nízké frekvence: 254 mm membrána z upravených papírových vláken - vysoké frekvence: 25 mm HF (Alnico magnet system), vlnovod "Tulip WaveGuide"
Doporučený výkon zesilovače: 30 - 150 W
Trvalý výkon: 95 W RMS
Frekvenční rozsah: 39 - 25.000 Hz (- 6dB)
Objem skříně: 85 L
Citlivost: 91 dB
Nominální impedance: 8 ohm
Terminály: bi-wiring / bi-amping
Rozměry (š x v x h): 397 x 850 x 368 mm
Hmotnost: 23,0 kg / kus
Barevné provedení: ořechové s řadou exklusívních detailů

tannoyprestigeprww

Podobné produkty